Seznam skvělých podcastů o koních


Podcasty se staly skvělým způsobem, jak se učit a být informováni o téměř jakémkoli zajímavém tématu. Pro nadšence koní existuje spousta skvělých podcastů, které nabízejí informace a nahlédnutí do světa koní. Ať už hledáte tréninkové tipy, zdraví a výživové rady, nebo se jen chcete dozvědět více o koních obecně, tyto podcasty vás určitě pobaví a informují.

Horse Radio Network

Horse Radio Network je sbírka více než tuctu podcastů, z nichž každý se zaměřuje na jiný aspekt světa koní. Od zdraví koní po trénink a soutěž, je tu něco pro každého. Jedním z nejpopulárnějších podcastů v síti je “Horses in the Morning”, denní show, která pokrývá řadu témat, od zpráv a důležitých aktuálních událostí až po rozhovory s odborníky v oboru.

Jezdecký Puls Podcast

Hostitelem Heather Wallace, Podcast Equestrian Pulse pokrývá řadu témat souvisejících s koňmi a jezdeckým životním stylem. Od rozhovorů s jezdci a trenéry až po diskuse o nejnovějších zprávách a trendech v oboru, tento podcast je skvělým zdrojem pro každého, kdo chce mít aktuální informace o světě koní.

Hodina Koně

Hostitelem Amy Frost, Horse Hour je týdenní podcast, který pokrývá různá témata týkající se koní a jezdeckého životního stylu. Od tréninkových tipů po výživové rady, tento podcast má pro každého něco. Co odlišuje Horse Hour od sebe, je jeho zaměření na duševní zdraví a pohodu jezdců a majitelů, což je v jiných médiích souvisejících s koňmi často přehlíženo.

Drezurní Rozhlasová Show

Pokud jste drezurní nadšenec, pak je drezurní rozhlasová Show podcastem pro vás. Tento podcast, který moderují Reese Koffler-Stanfield a Philip Parkes, pokrývá všechny aspekty drezury, od tréninku a techniky až po soutěže a novinky. S odbornými hosty a hloubkovými diskusemi je drezurní rozhlasová Show nutností pro každého, kdo se zajímá o drezurní sport.

Koňská Talk Show

Hostitelem Louisa Barton, The Horse Talk Show je týdenní podcast, který pokrývá širokou škálu témat souvisejících s koňmi a koňským průmyslem. Od Zdraví a výživy po trénink a soutěž, tento podcast má pro každého něco. Jednou z jedinečných vlastností koňské Talk Show je její zaměření na propagaci místních podniků a akcí souvisejících s koňmi.

To je jen několik skvělých podcastů pro nadšence koní. Ať už hledáte tréninkové tipy, zdraví a výživové rady, nebo se jen chcete dozvědět více o koních obecně, určitě tam bude podcast, který splní vaše potřeby. Popadněte tedy sluchátka a začněte poslouchat!